Nowe, dnia 25.11.2022 roku

 

 

 

Informacja

w sprawie preferencyjnego zakupu paliwa stałego

dla gospodarstw domowych.

 

Burmistrz Nowego informuje, iż w dniu 28 listopada 2022 roku Gmina Nowe rozpocznie dystrybucję węgla kamiennego w cenie preferencyjnej. W chwili obecnej skład opału zlokalizowany na Ciepłowni przy ulicy Wiatracznej dysponuje sortymentami: groszek i orzech. Osoby, które złożyły wniosek w ramach ustawy o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych zostaną telefonicznie poinformowane o możliwym terminie odbioru zamówionego węgla.

 

 

 

Nowe, dnia 18.11.2022 roku

 

 

Informacja

w sprawie preferencyjnego zakupu paliwa stałego

dla gospodarstw domowych.

 

Burmistrz Nowego informuje, iż w dniu 15 listopada 2022 roku Gmina Nowe podpisała umowę z PGE Paliwa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie w sprawie preferencyjnego zakupu paliwa stałego dla gospodarstw domowych. W chwili obecnej oczekujemy informacji z działu sprzedaży o terminie odbioru zamówionego sortymentu węgla. Gdy tylko węgiel zostanie dostarczony do składu zlokalizowanego na terenie ciepłowni przy ulicy Wiatracznej, osoby które złożyły wniosek o zakup węgla po cenie preferencyjnej zostaną poinformowane telefonicznie o możliwym terminie odbioru zamówionego węgla.

 

 

 

Nowe, dnia 03.11.2022 r.

 

 

Informacja

o przystąpieniu Gminy Nowe do preferencyjnego zakupu paliwa stałego

dla gospodarstw domowych.

 

Na podstawie art. 34 ust.1 ustawy z dnia 27 października 2022 r. o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych (poz. 2236) Burmistrz Nowego informuje, że Gmina Nowe przystępuje do zakupu paliwa stałego (węgla kamiennego) z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych z terenu gminy Nowe.

Załączniki:

1.  Zakup węgla – informacje podstawowe

2.  Wniosek – zakup węgla