Wyszukaj:
Gmina Nowe : www.gminanowe.pl
Strona główna
Najnowsze artykuły
Mapa biuletynu
  Skrzynka podawcza
•  Elektroniczna Obsługa Interesantów
•  Wnioski, deklaracje, oświadczenia, formularze
  Organy
•  Burmistrz
•  Rada Miejska
  Gmina
•  Ochrona danych osobowych
•  Zgromadzenia
•  Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej
•  Obligacje 2013
•  Obligacje 2014
•  Dotacje dla Spółek Wodnych
•  Strategia rozwoju Gminy Nowe
•  Spółki prawa handlowego
•  Jednostki organizacyjne
•  Jednostki pomocnicze
•  Stowarzyszenia i związki międzygminne
•  Przetargi
•  Obwieszczenia
•  Ogłoszenia
•  Komunikaty
•  Uwaga - wałęsające się psy
•  Plan Gospodarki Niskoemisyjnej
•  Rodzina 500+
•  Konsultacje statutów sołectw
  Urząd Gminy
•  Dla niesłyszących
•  Regulamin Urzędu Gminy
•  Pracownicy Urzędu Gminy
•  Kontrole
•  Sprawy do załatwienia w Urzędzie
•  Rejestry i ewidencje
•  Oświadczenia majątkowe
•  Biuro obsługi interesantów
•  Współpraca z org. pozarządowymi
•  Rejestr instytucji kultury
•  Gospodarka odpadami
•  Skargi i wnioski
•  Petycje
•  Rewitalizacja
•  Ilość uczniów - dotacje
  Prawo lokalne
•  Statut
•  Uchwały
•  Budżet
•  Zagospodarowanie przestrzenne
•  Zarządzenia Burmistrza
•  Podatki i opłaty lokalne
•  Opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi
  Informacje o dotacjach
•  Dotacje "FOGR"
•  Dotacje PROW
•  Dotacje RPO
•  Dotacje POPT
•  Dotacje WFOŚiGW
  Praca
•  Konkurs na wolne stanowisko urzędnicze
•  Konkurs na stanowisko Kierownika Gminnej Przychodni w Nowem I
•  Konkurs na stanowisko Kierownika Gminnej Przychodni w Nowem II
  Wybory
•  Wybory parlamentarne 2015
•  Referendum ogólnokrajowe w 2015 r.
•  Wybory Prezydenta RP 2015 r.
•  Wybory do izb rolniczych
•  Wybory samorządowe 2014 r.
•  Wybory do Parlamentu Europejskiego w 2014 r.
  Ochrona środowiska
•  Decyzje środowiskowe
•  Program Ochrony Środowiska i Plan Gospodarki Odpadami dla Gminy Nowe
•  Rejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości
•  Zezwolenie na opróżnianie zbiorników bezodpływowych
•  Program usuwania azbestu dla gminy Nowe na lata 2012-2032
•  Azbest eternit - nabór wniosków
•  Program ochrony środowiska dla gminy Nowe, Prognoza oddziaływania na srodowisko
•  Afrykański Pomór Świń
•  Ocena jakości wody
•  Ewidencja szamb
•  Składanie uwag dot. stanu klimatu akustycznego w pobliżu autostrady A1
•  Program EKOpiec 2018
•  Azbest 2018
•  Przedłużenie terminu obowiązywania taryf za wodę i scieki
•  Susza 2018
  Prawo
•  Dziennik Ustaw
•  Monitor Polski
•  Dziennik Urzędowy Województwa Kuj.-Pom.
  Pomoc Społeczna
•  MGOPS Nowe
  Informacje
•  Redakcja
  Archiwum
•  Archiwum
Pomoc
Statystyki

6951395
od 26 października 2005
Gmina » Ogłoszenia » Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2017 r. Wersja do druku

Nowy artykuł

 

WYKAZ

osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2017 roku. Podstawa prawna:  art. 37 ust.1  pkt 2 lit.g ustawy o finansach publicznych z dnia 24 września 2009 r. (jedn. tekst - Dz.U. z 2017r., poz. 2077 ze zm.)

 

AGRO-Mątawy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Agroarea Sp. z o.o.

 

Babiński Dariusz

Badziąg Mariola

Badziąg Szymon

Balcerzak Sławomir

Balewski Michał

Balewski Wojciech

Banaś Tomasz

Barabaś Halina

Barański Janusz

Bereś Roman

Bęcal Krzysztof

Bęcal Leszek

BĘCAL Monika

Błażek ZENON

Bocian BOŻENA

Bruchwalska Hanna

Burnicki Ryszard

Chodkowski Dariusz

Chruszczewski Kazimierz

Ciechanowski Mateusz

Ciechanowski Sławomir

Ciechanowski WITOLD

Czajka Tomasz

Czajka ZBIGNIEW

Czerwińska Maria

Dams Rafał

Dams Zbigniew

Dobies Magdalena

Domachowska WIOLETA

Dowhań KAZIMIERZ

Drewniak Teresa

Eliasiewicz Tomasz

FANKIDEJSKI MICHAŁ

Frymarska Dorota

Garbulski Marcin

Gardzielewska Aleksandra

Gardzielewski Tomasz

Gęsicki Bronisław

Gęsicki Wojciech

Giersz Danuta

Giersz Krzysztof

Glazik Dariusz

Głowala Marcin

Głuszak Wojciech

Gołyńska Hanna

Górski JAN

Górski Maciej

Grabowska Iwona

Gracek Krzysztof

Grotowski DARIUSZ

Gus Romana

Guzmann Sławomir

Gzella Tomasz

Hejmowski Andrzej

HOFFMANN Andrzej

HOFFMANN Maria

Hofman Adam

Homann Sławomir

Huzior SŁAWOMIR

Idziński Kamil

Ilczak vel Klim Andrzej

Janicka Martyna

Janicki Roman

Jarocki Józef

Jasiński Dominik

Jasiński Piotr

Judziński Jacek

Judziński Wojciech

Kajut Benedykt

Kamińska Bożena

Kamrowski BOGDAN

Kapusta BARTŁOMIEJ

Kasperek Emilia

Kasperek Grzegorz

Kasprowicz Krzysztof

Kazubowski Michał

Kitowski JERZY

Klikowicz Mateusz

Kołodziejczyk Ewelina

Kosidło Tomasz

Kosikowski Marcin

Kostrzewa Leszek

Kowalski CEZARY

Kowalski Janusz

Krajnik Marek

Kraskowski Włodzimierz

Krezymon Marek

Krupa Karol

Krupicz Mariusz

Krzak EUGENIUSZ

Krzemiński Krystian

Kubacki Adam

Kucharzyk Jarosław

Kwiatkowski Bogdan

Lange Leszek

Lelas TOMASZ

Lemański RYSZARD

Leśniewski Grzegorz

Lewandowski Marcin

Lewandowski Roman

Lis Ireneusz

Lorkowski Zbigniew

Luchowska Agnieszka

Łukasiak TOMASZ

Łukowski Janusz

Makuch Mirosław

Mazella JÓZEF

Meloch FRANCISZEK

Michalski Jerzy

Michalski Sławomir

Michałek Zbigniew

Mykowska-Kubiak ANNA

Nadolny Ludwik

Nadolny Stanisław

Ochmańska Oliwia

Ogan Jacek

Olkowski MIROSŁAW

Ołowska MARZENA

Orłowski Józef

Pankowska Magdalena

Pastuszka Józef

Pastuszka Krzysztof

Pastuszka Piotr

Pawelczak Aleksander

Pawelczak Tomasz

Piechowiak Beata

PIERNIK JAROSŁAW

Popielarski Janusz

Pstrong Arkadiusz

Pyrz Edward

Pyrziński MIROSŁAW

Raczyńska Teresa

Raczyńska Teresa

Rankiewicz Damian

Reimus Janusz

Rocławski Piotr

Rocławski WIESŁAW

ROSKWITALSKI KAROL

Ryś JANUSZ

Sakowski Jan

Sakowski Michał

Sandak Stanisław

Sandak Stanisław

Sękowski Karol

SIERACKA Mariola

Sikorski Kazimierz

Sikorski Kazimierz

Simon DANIEL

Smoliński Zdzisław

Soboń Piotr

Sołtysiak Adam

Sołtysiak Adam

Stalica Bogusława

Stawiarska Beata

Stawiarska Beata

Stępień Wojciech

Strehlau Arkadiusz

Surma Mateusz

Surma PIOTR

Surma PIOTR

Szafryna Wojciech

Szczeciński RAFAŁ

Szewczuk Jan

Szewczuk Jan

Szkołut Jarosław

Szulc Zbigniew

Szulc Zbigniew

Szulc Zbigniew

Szych Kamil

Szynkiewicz Feliks

Śliwa Roman

Śliwa Roman

Truszczyńska Beata

Ubych Henryk

Ubycha MAREK

Urban Jan

Urbański Mirosław

Urbański Mirosław

Wangin Jakub

Wedeł Robert

Wiesa Andrzej

Wiesa Krzysztof

Wiśniewska Genowefa

Wiśniewski DARIUSZ

Wiśniewski Lech

Wiśniewski Rafał

Wiśniewski ROMAN

Wnęk Marcin

Wnęk Roman

Zdrojkowski Andrzej

Zieliński Marcin


Redaktor: G. Matusiak, Źródło:M. Kekenmajster,St. Wożniak, Ilość wyświetleń: 96, Utworzony: 2018-05-22 08:51:27, Ostatnia zmiana: 2018-05-22 09:13:33 Historia zmian