Wyszukaj:
Gmina Nowe : www.gminanowe.pl
Strona główna
Najnowsze artykuły
Mapa biuletynu
  Skrzynka podawcza
•  Elektroniczna Obsługa Interesantów
•  Wnioski, deklaracje, oświadczenia, formularze
  Organy
•  Burmistrz
•  Rada Miejska
  Gmina
•  Uwaga ptasia grypa !
•  Zgromadzenia
•  Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej
•  Obligacje 2013
•  Obligacje 2014
•  Dotacje dla Spółek Wodnych
•  Strategia rozwoju Gminy Nowe
•  Spółki prawa handlowego
•  Jednostki organizacyjne
•  Jednostki pomocnicze
•  Stowarzyszenia i związki międzygminne
•  Przetargi
•  Obwieszczenia
•  Ogłoszenia
•  Komunikaty
•  Wymiana dowodów osobistych
•  Uwaga - wałęsające się psy
•  Plan Gospodarki Niskoemisyjnej
•  Rodzina 500+
•  Konsultacje statutów sołectw
  Urząd Gminy
•  Dla niesłyszących
•  Regulamin Urzędu Gminy
•  Pracownicy Urzędu Gminy
•  Kontrole
•  Sprawy do załatwienia w Urzędzie
•  Rejestry i ewidencje
•  Oświadczenia majątkowe
•  Biuro obsługi interesantów
•  Współpraca z org. pozarządowymi
•  Rejestr instytucji kultury
•  Gospodarka odpadami
•  Skargi i wnioski
•  Petycje
•  Rewitalizacja
•  Ochrona Danych Osobowych
•  Ilość uczniów - dotacje
  Prawo lokalne
•  Statut
•  Uchwały
•  Budżet
•  Zagospodarowanie przestrzenne
•  Zarządzenia Burmistrza
•  Podatki i opłaty lokalne
  Informacje o dotacjach
•  Dotacje "FOGR"
•  Dotacje PROW
•  Dotacje RPO
•  Dotacje POPT
•  Dotacje WFOŚiGW
  Praca
•  Konkurs na stanowisko Dyrektora Przedszkola Samorządowego w Nowem
•  Konkurs na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej w Trylu
  Wybory
•  Wybory parlamentarne 2015
•  Referendum ogólnokrajowe w 2015 r.
•  Wybory Prezydenta RP 2015 r.
•  Wybory do izb rolniczych
•  Wybory samorządowe 2014 r.
•  Wybory do Parlamentu Europejskiego w 2014 r.
  Ochrona środowiska
•  Decyzje środowiskowe
•  Program Ochrony Środowiska i Plan Gospodarki Odpadami dla Gminy Nowe
•  Eternit - wykaz firm z woj. Kujawsko - Pomorskiego
•  Rejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości
•  Program usuwania azbestu dla gminy Nowe na lata 2012-2032
•  Azbest eternit - nabór wniosków
•  Program ochrony środowiska dla gminy Nowe, Prognoza oddziaływania na srodowisko
•  Afrykański Pomór Świń
•  Ocena jakości wody
  Prawo
•  Dziennik Ustaw
•  Monitor Polski
•  Dziennik Urzędowy Województwa Kuj.-Pom.
  Pomoc Społeczna
•  MGOPS Nowe
  Informacje
•  Redakcja
  Archiwum
•  Archiwum
Pomoc
Statystyki

6078990
od 26 października 2005
Ochrona środowiska » Eternit - wykaz firm z woj. Kujawsko - Pomorskiego Wersja do druku

WYKAZ  FIRM Z  TERENU  WOJEWÓDZTWA  KUJAWSKO-POMORSKIEGO

POSIADAJĄCYCH   DECYZJĘ  STAROSTY  POWIATOWEGO  W  ŚWIECIU, ZATWIERDZAJĄCĄ PROGRAM  GOSPODARKI  ODPADAMI  NIEBEZPIECZNYMI    
( ZEZWOLENIE  NA  DEMONTAŻ,  TRANSPORT  I  UTYLIZACJĘ  ETERNITU).

 

 

L.p.

NAZWA FIRMY

ADRES FIRMY

TELEFON

NR DECYZJI

1.

„Jar-Drew” Krzysztof Jankowiak

86-160 Warlubie

ul. Bąkowska 44

(052) 33 26 069

OŚ-

7634/III/8/2009

2.

P.H-U „Libra”  Paweł Bień,

Małgorzata i Sławomir Grabowscy

86-105 Świecie

ul. Wyszyńskiego 10

(052) 33 33 590

OŚ-7634/III/12/2009

3.

Zakład Blacharski

Zbigniew Ratkowski

86-100 Świecie

ul. Południowa 7

(052) 33 00 005

0-601 650 444

OŚ-

7634/III/10/2009

4.

P.U-H Adam Krupa

86-260 Unisław

ul. Chełmińska 77/2

(056) 68 66 765

0-509 458 722

0-605 069 520

OŚ-

7634/III/1/2009

5.

Usługi Dekarsko-Blacharskie

Jacek Małek

86-200 Chełmno

Watorowo 33

(056) 68 67 550

0-660 931 447

OŚ-

7634/III/2/2009

6.

„Europol” Piotr Sinkowski

86-120 Pruszcz Pom.

ul. Spokojna 3

0-694 752 663

OŚ-

7634/III/12/2008

7.

„Alpine”  Dariusz Orzechowski

86-120 Pruszcz Pom.

Luszkówko 6B

(052) 33 20 826

OŚ-

7634/III/10/2008

8.

Firma „Trans-Remb”

Karol Biłoszewski

86-100 Świecie

ul. Tuwima 13

0-602 211 321

OŚ-

7634/III/7/2008

9.

Spółdzielnia Produkcji Rolnej

86-200 Chełmno

Osnowo

(056) 67 71 129

OŚ-

7634/III/4/2007

10.

Budownictwo Ciepłochronne „Izolbud”

Ryszard Emmert

86-100 Świecie

ul. Wojska Polskiego 69B/5

(052) 32 13 285

(052) 32 10 783

OŚ-

7634/III/32/06

11.

„Mar-Pol” Zbigniew Ochoński

87-500 Rypin

Cetki 5

(054) 28 02 154

(054) 27 04 415

OŚ-

7634/III/18/06

12.

F.U-H „Rem-dach”

Sławomir Najmowski

86-300 Grudziądz

ul. Sienkiewicza 38/3

(056) 46 24 294

0-602 551 027

OŚ-

7634/III/13/06

13.

Zakład Usług Budowlanych

Paweł Kontny

89-511 Cekcyn

ul. Szkolna 25

(052) 33 47 228

OŚ-

7634/III/14/06

14.

„Lithops” Karol Kuhn

86-120 Pruszcz Pom.

Zbrachlin 34

(052) 33 20 913

OŚ-

7634/III/2/06

15.

Zakład Gospodarki Komunalnej

„Groneko” Mikołaj Gronowski

87-732 Lubanie

Mikorzyn 19

(054) 25 13 359

OŚ-

7634/III/4/06

16.

„Eco-Pol”

86-120 Pruszcz Pom.

ul. Dworcowa 9

(052) 33 08 065

OŚ-

7634/III/1/06

17.

P.U.H. „Koszowski”

86-120 Pruszcz Pom.

ul. Szkolna 15

(052) 33 20 829

0-606 570 033

OŚ-

7634/III/31/05

18.

F.U.H. „Ekopol”

87-400 Golub-Dobrzyń

ul. Szkolna 24/6

(054) 28 75 078

OŚ-

7634/III/23/05

19.

„Albeko” Sieger Sp. J.

87-510 Skrwilno

Kotowy

(054) 28 00 287

0-607 150 079

OŚ-

7634/III/22 /05

20.

Firma Usługowa „Master-Bud”

Wiesław Nowicki

86-105 Świecie                    

Terespol Pom.

(052) 33 34 049

0-602 629 172

OŚ-

7634/III/12/05

21.

P.P-H-U „ABBA-EKOMED”

87-100 Toruń

ul. Poznańska 152

(056) 65 13 667

OŚ-

7634/III/20/03

22.

T.K.J. Matuszewski Sp. J.

86-300 Grudziądz

ul. Por. Krzycha 5

(56) 46 54 888

OŚ-

7634/III/19/03

23.

Zakład Ogólnobudowlany

Michał Mądrzejewski

86-122 Bukowiec

Przysiersk 58

0-663 903 143

OŚ-

7634/III/13/2009

24.

Firma „LEMAR” s.c.

M.W. Lewandowscy

86-134 Dragacz

Górna Grupa

ul. Forteczna 18

(052) 33 255 36

OŚ-

7634/III/14/2009

 


Redaktor: Tomasz Stefaniak, Źródło:Tomasz Stefaniak, Ilość wyświetleń: 6421, Utworzony: 2009-11-17 08:35:14, Ostatnia zmiana: 2009-11-17 08:38:13 Historia zmian